PROVAZ

PROpojení Vzdělávání A nových přístupů v Zoologicko-ekologickém výzkumu – od teorie k praxi

 

Hlavní řešitel

logo IVB

  

   Partneři

UK logo

 

up logo

jcu logo

logo daphne

Přihlášení

free counters

Výzva k podávání žádostí o finanční podporu

Výzýváme Ph.D studenty přírodovědeckých fakult Masarykovy univerzity, Univerzity Palackého v Olomouci a Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, aby si zažádali o finanční podporu na účast na konferencích a zahraničních stážích.

 

Harmonogram podávání žádostí:

1. uzávěrka 30. března 2013 - uzavřeno

2. uzávěrka 30. června 2013 - uzavřeno

3. uzávěrka 30. září 2013 - uzavřeno

4. uzávěrka 31. leden 2014

5. uzávěrka 31. března 2014 - poslední možnost podávání žádostí (konference, či stáže musí proběhnout do konce května 2014).

 

Ke konci každé uzávěrky budou na základě motivačního dopisu (obsahem dopisu musí být i plánované výdaje a požadovaná částka rozepsaná na položky, doprava, ubytování, registrace), životopisu a abstraktu příspěvku z žádostí vybráni studenti, kteří budou podpořeni. S těmito studenty bude sepsána smlouva o vzdělání a registrační poplatky, popřípadě cestovní náklady jim budou proplaceny zpětně na základě dokladů a faktur. Své žádosti s příslušnými dokumenty prosím posílejte mailem projektové manažerce (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

 

Informace o podpoře na zahraniční stáže a konference s tématikou next-generation sekvenování, analýzou multilokusových dat na mikročipech, popř. analýzou složitých multilokusových dat jiného typu (např. obsáhlé mikrosatelitové sety). najdete zde http://nextgen.ivb.cz/.