PROVAZ

PROpojení Vzdělávání A nových přístupů v Zoologicko-ekologickém výzkumu – od teorie k praxi

 

Hlavní řešitel

logo IVB

  

   Partneři

UK logo

 

up logo

jcu logo

logo daphne

Přihlášení

free counters

Pozvánka na Winterschool

Winterschool 2013:

Basics in biostatistics and computational biology

....to celebrate the International Year of Statistics.

2-6.12.2013, UBO, AV ČR, v.v.i., Květná 8, Brno

Rádi bychom Vás tímto pozvali na workshop Winterschool 2013. Hlavním tématem workshopu bude zpracování dat v R, GIS, tvorba fylogenetických stromů, analýza dat z geolokátorů, představení několika šikovných programů pro vizualizaci fylogeografických vztahů a tutorial programu GeneLand.

 

Aktualizovaný program workshopu je ke shlédnutí zde.

 

Workshop je určen pro magisterské studenty a doktorandy mimopražských PřF. Kapacita kurzu je omezena na 25 účastníků, těm bude během workshopu zajištěno ubytování, strava, doprava a výukové materiály. Účast na všech dnech kurzu je povinná. Účastníci kurzu budou rovněž vyzváni, aby se představili během krátkých 10ti minutových přednášek, které budou probíhat odpoledne od úterý do čtvrtka. Během těchto přednášek by měli studenti představit krátce projekt, na kterém zrovna pracují, zároveň mohou využít přítomnosti lektorů a diskutovat s nimi jakýkoliv problém, se kterým se ve své práci potýkají. Oficiálním jazykem kurzu bude angličtina, proto i studentské příspěvky by měly být v AJ s ohledem na zahraniční hosty.

 

Ve čtvrtek večer se bude konat slavnostní banket pro účastníky kurzu zdarma.

 

Přihlásit se můžete na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zasláním vyplněné přihlášky a abstraktu vašeho příspěvku (v angličtině), který je podmínkou přihlášení.

 

Deadline pro přihlášení je posunut na 24. 11. 2013

 

Pozvánka je ke stažení zde.

Přihláška je ke stažení zde.

 

winterschool

Hledej

Archiv clanku

Seznam článků v kategorii