PROVAZ

PROpojení Vzdělávání A nových přístupů v Zoologicko-ekologickém výzkumu – od teorie k praxi

 

Hlavní řešitel

logo IVB

  

   Partneři

UK logo

 

up logo

jcu logo

logo daphne

Přihlášení

free counters

Pozvánka na zoologické dny 2013

ZOOLOGICKÉ DNY 2013

Brno

 

Termín: „Zoologické dny 2013“ se uskuteční ve dnech 7. a 8. února 2013

Organizátoři: Ústav biologie obratlovců AV ČR, v.v.i., Ústav botaniky a zoologie PřF MU a Česká zoologická společnost

Místo konání:  Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity, Lipová 41a, Brno-Pisárky (popis příjezdu do místa konání konference - viz. http://www.econ.muni.cz/fakulta/)

Přihlášení k účasti: Přihlasit se k účasti na konferenci se můžete v sekci registrace. Po obdržení registračního mailu lze také přihlásit prezentace a vložit jejich abstrakt. TERMIN PRO REGISTRACI A VLOZENI ABSTRAKTU POSUNUT NA 13. LEDNA!. V tento den budou webové stránky uzavřeny a další změny nebudou akceptovány.

Projekt PROVAZ: Pregraduální studenti s aktivní účastí (tj. poster nebo přednáška, kde jsou prvními autory) mají možnost žádat o uhrazení účasti na konferenci v rámci projektu OPVK PROVAZ (provaz.ivb.cz). Váš zájem o tuto podporu prosím vyznačte při registraci zaškrtnutím příslušného políčka. Vybraným studentům bude kompletně uhrazen konferenční poplatek, stravování a ubytování. Dále pro ně bude zorganizován workshop týkající se statistické analýzy biologických dat. Účast na workshopu je podmínkou pro podporu studentů. Tento workshop se uskuteční den před vlastní konferencí a zúčastnit se ho budou moci i ostatní zájemci. Rozhodnutí o udělené podpoře bude 30ti studentům posláno mailem do 20. ledna 2013.

 

Předkonferenční workshop: Den před vlastní konferencí se uskuteční workshop zaměřený na statistickou analýzu biologických dat v prostředí R. Lektory tohoto workshopu budou autoři dvoudílné publikace zabývající se detailně touto problematikou. Workshop je primárně určen pro studenty podpořené projektem PROVAZ, ale bude otevřen i dalším zájemcům.

Více informací o zoologických dnech zde: http://zoo.ivb.cz/

 

 

Hledej

Archiv clanku

Seznam článků v kategorii