PROVAZ

PROpojení Vzdělávání A nových přístupů v Zoologicko-ekologickém výzkumu – od teorie k praxi

 

Hlavní řešitel

logo IVB

  

   Partneři

UK logo

 

up logo

jcu logo

logo daphne

Přihlášení

free counters

Pozvánka na etologicky zaměřený mezi-univerzitní seminář

Tento rozšířený mezi-univerzitní seminář navazuje na dlouholetou tradici společných seminářů ke studentským pracím kateder zoologie PřF UK a PřF JU, přičemž by organizátoři rádi pozvali na toto setkání, v rámci výše uvedeného projektu, také studenty a jejich školitele z přírodovědeckých fakult v Brně a Olomouci. Rádi bychom také, aby našemu setkání dominovala neformální diskusní atmosféra, a proto prezentace by měly být maximálně jen patnáctiminutové a prostor by měla dostat především učená disputace přecházející až do podoby „brainstormingu“ produkujícímu nové podnětné myšlenky. Po odeznění studentských příspěvků bychom ještě chtěli pokračovat ve stejném tvůrčím duchu nad tématem „Kognitivní schopnosti živočichů – rozpoznávání struktury objektů a okolního prostoru“ v rámci přidruženého workshopu. Ubytování, stravování i některé další cestovní náklady budou hrazeny z projektu Provaz.

 

Tato akce proběhne na terénní stanici ÚBO AV ČR „Mohelno“ 17. – 19. května 2013

 

Zájemci – tedy jak studenti, tak jejich školitelé se mohou hlásit buď

přímo organizátorovi akce doc. RNDr. F. Sedláčkovi, CSc., PřF JU v ČB, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nebo manažerce projektu Mgr. Aleně Fornuskové, ÚBO AV ČR e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Hledej

Archiv clanku

Seznam článků v kategorii