PROVAZ

PROpojení Vzdělávání A nových přístupů v Zoologicko-ekologickém výzkumu – od teorie k praxi

 

Hlavní řešitel

logo IVB

  

   Partneři

UK logo

 

up logo

jcu logo

logo daphne

Přihlášení

free counters

Pozvánka na behaviorální cvičení

Pro velký úspěch již potřetí je organizováno speciální terénní cvičení s názvem „Behaviorální struktura populací a její stanovení“

 

Terénní cvičení má pomoci studentům proniknout do části vnitrodruhové variability chování živočichů označované jako personalita. Studenti si odnesou z praktika poznatky o různých vnitrodruhových behaviorálních strategiích a také zkušenosti s odchyty a testováním personality. Osvojí si koncepci ve studiu chování, která variabilitu-personalitu nepřehlíží, ale naopak ji při analýzách využívá, mimo jiné např. při studiu stresových reakcí nebo kognitivních schopností. Poznatky bude možno využít i při studiu chování bezobratlých, jak je v poslední době stále častěji prokazováno. Při praktiku mohou studenti prezentovat svoje poznatky o osobnostních rysech chování živočichů ze své práce a poradit se s lektory, kteří budou na cvičení pozváni. Za účast na terénním cvičení JU udělí čtyři kreditní body.

 

Kurz proběhne na terénní stanici ÚBO AV ČR „Mohelenský mlýn“  7. – 11. října 2013


Studentům bude zpětně uhrazena doprava na kurz, ubytování i strava. Podmínkou je účast na všech dnech kurzu. Deadline pro přihlášení je 30. září 2013. Po tomto datu budou všem zájemcům rozeslány organizační informace.

 

Pozvánka je ke stažení zde.

Přihláška je ke stažení zde.

                                                                                 

Zájemci – tedy jak studenti, tak doktorandi se mohou hlásit buď

přímo organizátorovi akce doc. RNDr. F. Sedláčkovi, CSc., PřF JU v ČB,

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nebo manažerce projektu

Mgr. Aleně Fornůskové, ÚBO AV ČR

e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hledej

Archiv clanku

Seznam článků v kategorii